DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Psí sporty Žabka‚ z.s. Břasy

Členové

Kristýna Běhounková

Trenér agility, hoopers, výcvikové kurzy

Předseda spolku

Kristý trénuje agility, hoopers a flyball. Dále ji a hlavně její psy baví cvičení na balančních pomůckách a všelijaké blbiny. Agility se aktivně věnuje od roku 2009, kdy začala běhat se svou parsonkou Jackinkou. Spolu vyhrály nemálo závodů, dokonce se staly vícemistry teriérů v roce 2013. Jackuška už si užívá důchodu a Kristý teď závodí s kříženkou Viki, se kterou má slušně našlápnuto na A3 šampiona. Na novou závodní kariéru připravuje taky kříženku Jáju. která je ale především bezva parťák a pohodář.

Absolvované kurzy: 

  • kurz Dornova metoda pro zvířata pod vedením manželů Dunových
  • kurz Rekondiční masáže psů
  • kurz Hop na balón
  • A další intenzivky a semináře pod vedením zkušených trenérů 

Jindra Běhounková

Holka pro všechno

Jindra začínala agilitit s jorkšíračkou Terinkou, kterou agility nikdy moc nenadchlo. A tak přišla šeltička Kléma, která by pro práci se svou paničkou udělala všechno. Holky se v agility dostaly už do elitní kategorie A3, tak uvidíme, jestli si vyběhají i toho šampiona. Kléma svoji paničku vždycky podrží a nejednou jí na parkuru už zachránila pr... :-)


Monika Jacenková

Master přes PC

Monča s Jennis ujíždí na flyballe, běhají ale i agility a hoopers. Jennis je bláznivá borderla, co jde s chutí do všeho. Hlavně když na konci dostane míček.. :-) Holky si v agility vyběhaly kategorii A2 a rozhodně tím nekončí!


Iren Krejčíková

K Iren už neodmyslitelně patří její choďačky - Frenn a Adri. Holky jsou všechny tři fajn pohodářky a opora týmu. Vidět je můžete na agility parkur a rekreačně na flyballové dráze.


Petr Křístek

Jeden z mála chlapů, který u nás vydržel

Petra bychom si měli nosit na rukou, protože toho chlapského zastoupení u nás zatím moc nemáme. To, že se z nás ještě nezbláznil je skoro obdivuhodné :-) S pyrenejačkou Bižu běhají agility, poctivě objíždí všechny závody a patří jim už kategorie A2. Už jen dopilovat zóny, Petrovo paměť a můžou do elity :-)


Monča Plzáková

Aktivka roku 2018

Monča vyhrála titul Největší aktivka roku 2018 a zatím ji to stále drží! Má kříženku Bibi, která je zapálená do jakékoliv práce. Nutno podotknout, že Bibi je kříženec zlatého retrívra, jen musíte mít trochu představivost, abyste ho v ní našli. Každopádně je to šikovné zvíře, s Mončou běhají agility, hoopers a flyball a ve všem jsou jedničky!


Kristý Ježková

Vrchní fotografka

Kristý se psím sportům věnuje už dlouho, teď má novou psí naději - kelpii Brů a spadla do toho naplno. Brů je bláznivka, která jde do všeho tak na 1000%, takže je úplně jedno, co pro ní panička vymyslí, hlavně že se pracuje. Holky se spolu věnují agility, flyballu a vypadá to, že se pustí i do hoopers, každopádně o nich ještě hodně uslyšíme :-)


Jindřiška Kadeřábková


Mája Simlerová


Sabina Zima


Míša Kermesová


Zuzka Šimková


Mili a Cyril


Milan Tymkiv


Nikča Kodrlová


Lenka Pěnkavová


Lucka Kožíšková


Míša Gerevičová